17:00
Kısa Film
Kadın Yönetmenler Belgeseli

Yönetmen: Gülten Taranç

Açılış Konuşmaları
Ödül Töreni

Meral Okay Özel Ödülü: Biket İlhan
Senaryo Yazım Özendirme Ödülü

Konser

Ahu Sağlam

19:00
Açılış Kokteyli
13:00
Yüzme Öğreniyorum

Yönetmen: Serpil Altın
Moderatör: Banu Bozdemir

13:45
Çekmeköy Underground 96'

Yönetmen: Aysim Türkmen
Moderatör: Sevcan Sönmez

16:00
Müzikli Bir Hikaye 34'

Yönetmen: Jale İncekol
Moderatör: Duygu Kocabaylıoğlu


Umutlu Bir Hikaye 54'

Yönetmen: Jale İncekol
Moderatör: Duygu Kocabaylıoğlu

18:00
Bağcık 93'

Yönetmen: Görkem Yeltan
Moderatör: Sevcan Sönmez

20:00
Hilâl-i Ahmer Cemiyeti Hanımlar Merkezi 57'

Yönetmen: Biket İlhan
Moderatör: Banu Bozdemir

11.00
ATÖLYE (Gülten Akın Salonu)

AYSİM TÜRKMEN'LE KENTTEN KARAKTER YARATMAK
13:00
Yarım 98'

Yönetmen: Çağıl Nurhak Aydoğdu
Moderatör: Banu Bozdemir

15:00
İmparatorlukta Zor Bir Gün

Yönetmen: Sezen Kayhan
Moderatör: Banu Bozdemir

15:45
Onun Filmi 74'

Yönetmen: Su Baloğlu, Merve Bozcu
Moderatör: Gülten Taranç

17:30
PANEL

TÜRKİYE'DE KADIN OLARAK BAĞIMSIZ SİNEMA ÜRETMEK

B. Gülçin Özdemir , Sevcan Sönmez
Moderatör: Gülten Taranç


TÜRK SİNEMASININ KADIN YÖNETMENLERİ KONUŞUYOR 

İmza Günü: B.Gülçin Özdemir


FİLMLERLE HATIRLAMAK


İmza Günü: Sevcan Sönmez

19:00
GÜVEN 97'

Yönetmen: Sefa Öztürk
Moderatör: Banu Bozdemir

12:00
ATÖLYE (Gülten Akın Salonu)

"GÜLENGÜL ALTINTAŞ ile YARATICI SENARYO YAZIMI"
13:00
Gri Bölge

Yönetmen: Derya Durmaz
Moderatör: Banu Bozdemir

13:30
Beginner 98'

Yönetmen: Burçak Üzen
Moderatör: B. Gülçin Özdemir

15:30
Maceracı Kuşlar

Yönetmen: Sevinç Karataş
Moderatör: Banu Bozdemir

16:00
Tohum 75'

Yönetmen: Sevinç Baloğlu
Moderatör: Banu Bozdemir

17:30
Ziazan

Yönetmen: Derya Durmaz
Moderatör: Banu Bozdemir

18:00
Güvercin 80'

Yönetmen: Banu Sıvacı
Moderatör: Banu Bozdemir

20:00
BORÇ 95'

Yönetmen: Vuslat Saraçoğlu
Moderatör: Banu Bozdemir

12:00
ATÖLYE (Gülten Akın Salonu)

"MERYEM YAVUZ ile GÖRÜNTÜ YÖNETİMİ ATÖLYESİ"
13:00
Yara

Yönetmen: Itır Sezik

13:30
Hemşire 89'

Yönetmen: Dilek Çolak
Moderatör: Banu Bozdemir

15:30
Yağmurlarda Yıkansam 89'

Yönetmen: Gülten Taranç
Moderatör: Senem Ören

17:15
Bir Işık Verin Bana

Yönetmen: Handan Bayındır Tuna

18:00
KAZIM 85'

Yönetmen: Dilek Kaya
Moderatör: Banu Bozdemir

19:45
Kapanış Töreni